Seznam registrovaných běžců

Skřipovská litačka (10 km) - Pštrosí závod, počet závodníků: 75

Jméno a příjmení Běžecký klub Datum registrace Ročník Uhrazeno
Eva Maislová 27.1.2022 1985 ANO
Martina Břeská Atletika Poruba 8.2.2022 1983 ANO
Vladimír Klapetek 18.2.2022 1959 ANO
Jaroslav Jaroš 18.2.2022 1961 ANO
Kamil Sobotka Botaska 25.2.2022 1977 NE
Adam Laryš 25.2.2022 1991 ANO
Lukáš Bystřičan FC-B7 TÝM!!! 14.3.2022 1983 ANO
Kateřina Melecká Babylonbike Litultovice 21.3.2022 1984 ANO
Radim Kirschner Fastmovers REMANTE 20.4.2022 1990 ANO
Petr Stanovský 25.4.2022 1992 ANO
Petra Bálková BK Olbramice 25.4.2022 1975 ANO
Patrik Hanzlík BK Ludgeřovice 25.4.2022 1982 ANO
Gabriela Klemensová BK Ludgeřovice 25.4.2022 1979 ANO
Lukáš Scholtz Hradec nad Moravicí 25.4.2022 1992 ANO
Tomáš Kozák 25.4.2022 1976 ANO
Radka Rinková Prajzsky BK Kravaře 28.4.2022 1983 ANO
Zuzana Starečková 29.4.2022 1984 ANO
Jiří Štencel Fulnek 29.4.2022 1963 ANO
Lukáš Onderka 29.4.2022 1987 ANO
Karin Kuráková 4.5.2022 1974 NE
Ondřej Tomeček Wonderka 4.5.2022 1986 ANO
Alexandra Hirčová REMANTE 4.5.2022 1996 ANO
Petra Zonková Opava 9.5.2022 1989 ANO
LENKA ŠVÁBKOVÁ ZÁVADA 11.5.2022 1984 ANO
Eva Čížková Ostrava 16.5.2022 1989 ANO
Tomáš Fussek 17.5.2022 1983 ANO
Petr Čížek Ostrava 19.5.2022 1984 ANO
Ellen Byrtusová Tj Jakl Karviná 20.5.2022 2001 ANO
Janis Andronikidis Opava 22.5.2022 1995 ANO
Aleš Rosmanit BIKE TEAM OPAVA 23.5.2022 1971 ANO
Tereza Hovorková 24.5.2022 1996 ANO
Pavel Hellebrand DUKLA Kajlovec 24.5.2022 1990 ANO
Jan Motyka 24.5.2022 1991 ANO
René Kamrád Energy Team Bolatice 25.5.2022 1977 ANO
Jan Okál 25.5.2022 1986 ANO
Martin Mička Turdebir 26.5.2022 1979 ANO
Vladimíra Horáčková SKOB Ostrava 27.5.2022 1977 NE
Luděk Slonina Krnov 27.5.2022 1987 ANO
Jana Petrová Janka z Lesa 27.5.2022 1990 ANO
Piotr Jeziorski 27.5.2022 1978 ANO
René Pilch Nýdečti orli 28.5.2022 1970 ANO
Vlaďka Hadamčikova OPTIKA VH 28.5.2022 1973 ANO
Vladimír Dedek BK Olbramice 29.5.2022 1978 ANO
Petr Pospíšil TJ Sokol Opava 29.5.2022 1979 NE
Tomáš Hájovský Hlučín 29.5.2022 1964 ANO
Kazimierz Grycman Ciechowice 29.5.2022 1972 ANO
Daniel Glogar Turdebir 29.5.2022 1978 ANO
Petr Škrabánek MK Seitl Ostrava/Bílovec 29.5.2022 1960 ANO
Jiří Bořucký PBK Kravaře 29.5.2022 1961 ANO
Martin Šeděnka Šeďové 29.5.2022 1979 ANO
Barbora Šeděnková Šeďové 29.5.2022 1981 ANO
Lubomír Bardaševský BK Ludgeřovice 30.5.2022 1962 ANO
Tereza Schaffartzikova 4.6.2022 2000 ANO
Martin Kukol 4.6.2022 1990 ANO
Michael Řeháček 4.6.2022 1969 ANO
Marie Sadowská Běháme s Oldou 4.6.2022 1981 ANO
Jan Beran Vítkov 4.6.2022 1971 ANO
Jiří Žůrek JOF X-TEAM 4.6.2022 1983 ANO
Roberto Dimiccoli EKOOKNA RUNNERS 4.6.2022 1986 ANO
Rostislav Kříkava 4.6.2022 7972 ANO
Milan Wuss 4.6.2022 1982 ANO
Tomáš Hoheisel 4.6.2022 1979 ANO
René Kavecký RemanTe 4.6.2022 1970 ANO
Michaela Sedlárová RemanTe 4.6.2022 1972 ANO
Lucie Habrlantová 4.6.2022 2004 ANO
Martina Brugerová Kopřivnice 4.6.2022 1973 ANO
Jiří Bruger Kopřivnice 4.6.2022 1964 ANO
Vlastimil Brož 4.6.2022 1976 ANO
Aleš Martínek SK Štablovice 4.6.2022 1986 ANO
Jakub Lukáš 4.6.2022 1993 ANO
Václav Novák 4.6.2022 1987 ANO
Petr Jadrniček 4.6.2022 1957 ANO
Jan Jadrníček 4.6.2022 1983 ANO
Bořek Binar 4.6.2022 2022 ANO
Vojtěch Binar 4.6.2022 1976 ANO



Skřipovská litačka (5 km) - Orlí závod, počet závodníků: 70

Jméno a příjmení Běžecký klub Datum registrace Ročník Uhrazeno
Radek Dušek 23.1.2022 1990 ANO
Bzonková Hana Staré Oldřůvky 23.1.2022 1991 ANO
Jan Dudys 24.1.2022 2007 ANO
Michal Potocký 25.1.2022 1976 ANO
Sabina JAŠKOVA Skřipov 20.2.2022 2007 ANO
Karolína Honová Skřipov 20.2.2022 2008 ANO
Dominik Kocián 22.2.2022 1999 NE
Pavel Lipták 22.2.2022 1998 ANO
Daniel Thomitzek SOFA run 21.3.2022 1998 ANO
Romana Ďurišová 30.3.2022 1981 ANO
David Navratil Mobilní hospic Ondrášek 6.4.2022 1989 ANO
Markéta Kašná TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice 25.4.2022 1983 ANO
Jakub Eller 25.4.2022 1984 ANO
Denisa Hermannová Studénka 25.4.2022 1997 NE
Milivoj Bednárek Massag 25.4.2022 1983 ANO
Žaneta Fintesová 28.4.2022 1997 ANO
Šárka Sobotková Mushing team Ostrava 28.4.2022 1976 ANO
Saskia Cahlikova Holasovice 2.5.2022 1993 ANO
Roman Flandera 2.5.2022 1972 ANO
Petra Hartmanová HEAD PRO TEAM OPAVA 4.5.2022 1977 ANO
Květoslava Čižmárová REMANTE 5.5.2022 1968 ANO
Ludmila Burdová REMANTE 5.5.2022 1972 ANO
Veronika Šalmanová REMANTE 5.5.2022 1983 ANO
Radovan Peterka REMANTE 5.5.2022 1979 ANO
jana Demkova Běhny Závada 9.5.2022 1989 NE
Jiřina Hartmanová Oldřišov 15.5.2022 1983 ANO
Karin Kuráková 16.5.2022 1974 ANO
Petr Šindler STG Opava 20.5.2022 1981 ANO
Adam Šindler STG Opava 20.5.2022 2009 ANO
Samuel Vìcha Skřipov 21.5.2022 2005 ANO
Miroslav Studník Hradec Nad Moravicí 24.5.2022 1984 ANO
Markéta Sedláčková 25.5.2022 1990 ANO
Marek Sedláček 25.5.2022 1990 ANO
Silvie Okálová 26.5.2022 1984 ANO
Marcela Fussková 26.5.2022 1985 ANO
Jarmila Kabuďová Morávka 27.5.2022 1969 ANO
Pavel Jeziorski 27.5.2022 2006 NE
Petr Pospíšil MS TORPEDOES 28.5.2022 1974 ANO
Radka Miturová Ostrava Poruba 29.5.2022 1965 ANO
Jiří Halfar - 29.5.2022 1967 ANO
Hanka Bednarčíková Krnov 29.5.2022 1978 NE
Radim Čech Skřipov 29.5.2022 1975 ANO
Josef Čech Skřipov 29.5.2022 2007 ANO
Hubert Čech Skřipov 29.5.2022 2010 ANO
Jan Dedek BK Olbramice 29.5.2022 2004 ANO
Sabina Lindovská 29.5.2022 2006 ANO
Vít Šeděnka Šeďové 29.5.2022 2010 ANO
Stanislav Dluhoš 4.6.2022 1973 ANO
Tobiáš Jahn 4.6.2022 2009 ANO
Jaromír Krzák 4.6.2022 1988 ANO
Monika Hložková Skřipov 4.6.2022 1978 ANO
Radovan Dušek 4.6.2022 1976 ANO
Jindřiška Maivaldová 4.6.2022 2010 ANO
Pavel Hofman 4.6.2022 1970 ANO
Martina Bálová 4.6.2022 1973 ANO
Petra Abíková 4.6.2022 1979 ANO
Luboš Švidrnoch 4.6.2022 1979 ANO
Ondřej Komenda 4.6.2022 2008 ANO
Jiří Kopřiva Team 53 4.6.2022 1985 ANO
Alan Blair 4.6.2022 2009 ANO
Jiří Kraus 4.6.2022 2007 ANO
Tomáš Tvarůžka Ladermon Team 4.6.2022 1972 ANO
Eva Žůrková JOF X-TEAM 4.6.2022 1975 ANO
Milan Nehudek JOF X-TEAM 4.6.2022 2007 ANO
Martin Svoboda 4.6.2022 1976 ANO
Lenka Dedková BK Olbramice 4.6.2022 1979 ANO
Tomáš Novotný ZLH 4.6.2022 1970 ANO
Vojtěch Šindlář 4.6.2022 2012 ANO
Jaromír Kukelka 4.6.2022 2007 ANO
Sára Keiseršotová 4.6.2022 2010 ANO



Skřipovská litačka (500 m) - Holubí závod, počet závodníků: 44

Jméno a příjmení Běžecký klub Datum registrace Ročník Uhrazeno
Mikuláš Potocký 17.2.2022 2012 Startovné zdarma
Matyáš Potocký 17.2.2022 2014 Startovné zdarma
Stella Bizoňová 17.2.2022 2013 Startovné zdarma
David Cihlář Běžecký klub Skřipov 8.4.2022 2016 Startovné zdarma
Viktorie Cihlářová BK Skřipov 8.4.2022 2012 Startovné zdarma
Natálie Ester Kašná SSK Vítkovice/BK Ludgeřovice 25.4.2022 2013 Startovné zdarma
David Eller 25.4.2022 2016 Startovné zdarma
Natálie Binarová 25.4.2022 2013 Startovné zdarma
Jan Kozák 25.4.2022 2012 Startovné zdarma
Matylda Mandellová 28.4.2022 2014 Startovné zdarma
ADÉLKA GAJ ZÁVADA 11.5.2022 2012 Startovné zdarma
MAX GAJ ZÁVADA 11.5.2022 2015 Startovné zdarma
Nina Cihlářová Běžecký klub Skřipov 13.5.2022 2016 Startovné zdarma
Dominik Binar Skřipov 15.5.2022 2012 Startovné zdarma
Tereza Vontorková 17.5.2022 2013 Startovné zdarma
Veronika Dočkalová 17.5.2022 2012 Startovné zdarma
Eliška Vontorková 17.5.2022 2015 Startovné zdarma
Kateřina Dočkalová 17.5.2022 2015 Startovné zdarma
Eduard Mička ZŠ Englišova 26.5.2022 2011 Startovné zdarma
Richard Mička ZŠ Englišova 26.5.2022 2013 Startovné zdarma
Viktor Horsinka Atletika Poruba 26.5.2022 2016 Startovné zdarma
Filip Dušek 26.5.2022 2016 Startovné zdarma
Marie Fussková 26.5.2022 2014 Startovné zdarma
Lucie Fussková 26.5.2022 2015 Startovné zdarma
Eliška Adamcová opava 27.5.2022 2012 Startovné zdarma
Kryštof Cahlík 28.5.2022 2013 Startovné zdarma
Natálie Kristýna Sváčková 28.5.2022 2011 Startovné zdarma
Klára Honsová 29.5.2022 2012 Startovné zdarma
Mikuláš Dedek BK Olbramice 29.5.2022 2014 Startovné zdarma
Daniel Maiwald Branka u Opavy 29.5.2022 2013 Startovné zdarma
Ondřej Pomp Opava 29.5.2022 2016 Startovné zdarma
Jan Honsa 30.5.2022 2014 Startovné zdarma
Terezka Martínková 4.6.2022 2014 Startovné zdarma
Emma Krzáková 4.6.2022 2015 Startovné zdarma
Damián Barbuta 4.6.2022 2016 Startovné zdarma
Matěj Kupka 4.6.2022 2012 Startovné zdarma
Marie Anna Bzonková 4.6.2022 2015 Startovné zdarma
Lucie Švidrnochová 4.6.2022 2013 Startovné zdarma
Lukáš Tureček 4.6.2022 2015 Startovné zdarma
Natálie Martínková 4.6.2022 2010 Startovné zdarma
Tomáš Kozák 4.6.2022 2004 Startovné zdarma
Barbora Bačová Bača gang 4.6.2022 2013 Startovné zdarma
Valentýna Bačová 4.6.2022 2015 Startovné zdarma
Jiří Žůrek JOF X-TEAM 4.6.2022 2015 Startovné zdarma



Skřipovská litačka (250 m) - Vrabčí závod, počet závodníků: 37

Jméno a příjmení Běžecký klub Datum registrace Ročník Uhrazeno
Julie Víchová Běžecký klub Skřipov 23.1.2022 2020 Startovné zdarma
Jonáš Vícha Běžecký klub Skřipov 23.1.2022 2017 Startovné zdarma
Magdaléna Dušková 23.1.2022 2018 Startovné zdarma
Ondřej Hula 6.2.2022 2019 Startovné zdarma
Michael Bednárek Tatínkův mazánek 6.2.2022 2017 Startovné zdarma
Ellen Tesařová 9.2.2022 2018 Startovné zdarma
Jan Tesař 9.2.2022 2020 Startovné zdarma
Adam Thomitzek SOFA run 21.3.2022 2022 Startovné zdarma
Matyáš Newerla 5.4.2022 2018 Startovné zdarma
Barunka Navrátilová Tlapková patrola :) 6.4.2022 2018 Startovné zdarma
Elen Konečná 16.4.2022 2016 Startovné zdarma
Ester Kubánková 16.4.2022 2016 Startovné zdarma
Matouš Mandell 28.4.2022 2016 Startovné zdarma
Rozárie Starečková 29.4.2022 2017 Startovné zdarma
Amálie Onderková 29.4.2022 2018 Startovné zdarma
Jonáš Onderka 29.4.2022 2020 Startovné zdarma
ELLENKA GAJ ZÁVADA 12.5.2022 2019 Startovné zdarma
Klára Cihlářová Běžecký klub Skřipov 14.5.2022 2020 Startovné zdarma
Jindřich Binar Skřipov 15.5.2022 2017 Startovné zdarma
František Binar Skřipov 15.5.2022 2020 Startovné zdarma
Zuzana Čížková Ostrava 16.5.2022 2017 Startovné zdarma
Lukáš Vontorek 17.5.2022 2020 Startovné zdarma
Tibor Ficek Skřipov u Opavy 17.5.2022 2019 Startovné zdarma
Sabina Šindlerová STG Opava 20.5.2022 2017 Startovné zdarma
Jan Konečný 20.5.2022 2020 Startovné zdarma
Linda Hellebrandová 24.5.2022 2016 Startovné zdarma
Oliver Hellebrand 24.5.2022 2019 Startovné zdarma
Ela Horsinková BK Olbramice 26.5.2022 2019 Startovné zdarma
Valerie Fussková 26.5.2022 2017 Startovné zdarma
Jonáš Cahlík 28.5.2022 2016 Startovné zdarma
Adam Pomp Opava 29.5.2022 2018 Startovné zdarma
Bernard Muhr Kačeři 4.6.2022 2016 Startovné zdarma
Tereza Peterková 4.6.2022 2019 Startovné zdarma
Olivie Kajzarová 4.6.2022 2017 Startovné zdarma
Andrea Turečková 4.6.2022 2018 Startovné zdarma
Vítězslav Dedek BK Olbramice 4.6.2022 2017 Startovné zdarma
Alžběta Míčková 4.6.2022 2019 Startovné zdarma